Organik Beslenme

Organik gıdalara nasıl ulaşabilirim?

Organik gıda günümüzde çok yaygınlaşsa da doğru üreticilerden, güvenilir bir şekilde alışveriş yapmak çok önemlidir. Meyve, sebze, bakliyat ve hayvansal gıdaları doğru üretim biçimiyle yetiştirilmiş şekilde almak ve tüketmek gerekir.

Organik gıdalara erişim günümüzde özellikle kentlerde yaşayanlar için çok da kolay değil. Kentlerde marketlerden yaptığımız alışverişlerde organik gıdalara erişim çeşitlilik ve güven açısından bazı durumlarda zor olabiliyor. Fakat artan talep sebebiyle açılan organik marketler doğanın mükemmel besinlerini bizlere ulaştırmakta oldukça başarılı. 

Nisa Organik olarak biz de organik marketimizi sizlere sağlıklı ve organik gıdalar ulaştırmak için sevgiyle açtık. Bu alanda edindiğimiz deneyim ve Anadolu topraklarındaki yerel üreticilerle kurduğumuz dostluklar sebebiyle bugüne kadar marketimizde fazlasıyla ürün çeşidini bulundurmayı başardık. Anadolu’nun her yerinden getirdiğimiz organik ürünleri Ispartakule’de bulunan marketimizin yanı sıra internet sitemizden de sizlere ulaştırıyoruz.

İnternet sitemiz vasıtasıyla verdiğiniz siparişleri İstanbul içinde yaşıyorsanız aynı gün içinde kapınıza teslim ediyoruz. Organik bakliyatlara, organik meyve ve sebzelere, organik hayvansal gıdalara yani doğadan katkısız gelen her türlü besine internet sitemizden verdiğiniz siparişle İstanbul içinde aynı gün ulaşabilirsiniz.

Ülke genelinden internet sitemiz vasıtasıyla vereceğiniz siparişler ise gıdalara zarar gelmeyecek şekilde paketlenerek bir ya da birkaç gün içinde kapınızda olacaktır.

Marketimizde bulunan, organik gıdaların size ulaşım aşamasına özellikle dikkat ediyoruz. Özenle paketliyor, ürünlerde bozulma olmayacak ve zarar gelmeyecek şekilde sizlere ulaşmasını sağlıyoruz. 

Bir yanıt yazın