Hakkımızda

Yaşamı değerli kılan şeylerin başında sağlık gelir. Nisa Organik olarak sağlıklı bir hayat temelleri üstüne kurulan iş planımızla doğanın en katkısız halini sizlerle buluşturuyoruz.

Firma olarak organik gıdalar kategorisinde sunduğumuz ürün gamımızı günden güne arttırıyor, organik gıda kategorisinde ihtiyacınız olan her şeyi karşılamak adına internet sitemiz üstünden ve mağazamızdan güvenli alışveriş yöntemleriyle sizlere hizmet veriyoruz.

Doğanın bizlere sunduklarıyla size hizmet sağlamaktan mutluluk duyuyor, sizlerle birlikte her anı biraz daha heyecanlı biraz daha keyifli geçiriyoruz.

Misyonumuz

Organik gıda kategorisinde verdiğimiz hizmeti en üst seviyeye çıkararak %100 müşteri memnuniyetini sağlamak ve hizmet kalitesini sürekli arttırmak.

Vizyonumuz

Doğaya ve insana duyarlı, kullanıcılara yüksek standartlar sunup yeni standartlar oluşturabilen, öncü ve lider markalardan an biri olmak.

Felsefemiz

Lokal ve bilinçli üreticilerin ürünlerini sizlerle buluşmayı hedefleyerek sürdürülebilir bir anlayışı benimsedik. Yaşanılası ve doğal bir gelecek için organik besinlere önem veriyoruz.

Sürdürülebilir Değer

Organik Sertifikalı

Ürünlerimiz organik sertifikasına sahiptir.

%100 Doğal

Doğaya saygılı üretim ve doğal ürünler.

Hiçbir Katkı Maddesi Bulunmayan

GDO, antibiyotik gibi zararlı girdiler içermez.

Yüksek Kalite

Yüksek kalitede üretim yapan lokal üreticiler.

Her Zaman Taze

Çiftlikten mağazaya taptaze.

Sürdürülebilir

Organik, doğal ve sürdürülebilir üretimi destekliyoruz.