Organik Beslenme

Anadolu’nun her yerinden organik gıdalar

Nisa Organik olarak faaliyete geçtiğimiz ilk günden beri sizlere organik gıda ulaştırmayı amaç edindik. Anadolu’daki yerel üreticilerle kurduğumuz bağları geliştirerek her bölgeye özgü organik gıdaları marketimizde ve internet sitemizde topladık. 

Her mevsime özel organik sertifikalı sebze ve meyveleri marketimizde ve internet sitemizde bulabilirsiniz. Mevsimine uygun organik sertifikalı meyve ve sebzelerin yanında organik sertifikalı bakliyatlar, organik sertifikalı ekmekler ve organik sertifikalı kahveler sizleri bekliyor.

Aynı zamanda Samsun Bafra’dan gelen Yeşilküre Organik Sertifikalı yumurtalarımıza, İzmir Foça’dan Ece Organik Sertifikalı yumurtalarımıza ve Adana Karahisarlı’dan gelen JD Organik Sertifikalı yumurtalarımıza istediğiniz her zaman internet sitemizden siparişle erişebilirsiniz. 

Cuma günleri özel olarak belirlediğimiz Aysun The Sütçü Günü’nden bir gün önce siparişinizi verirseniz taptaze sütlerinizi sizlere en kısa zamanda gönderiyor olacağız.

Burada ismini geçirmediğimiz onlarca organik ürünlerimiz, vegan ve vejetaryen ürünlerimiz marketimizde ve internet sitemizde sizleri bekliyor.

Bir yanıt yazın